top of page

Pompuj żwawo

Michał Putz - SkillSchool

23 kwi 2023

Zacznij trenować! - Wybierz Pump Track


Pump track to specjalnie zaprojektowany tor rowerowy, na którym można doskonalić umiejętności jazdy na rowerze. Szkolenie na Pump tracku to świetna okazja do nauczenia się technik jazdy, doskonalenia swoich umiejętności i poprawy kondycji fizycznej

Wyobraź sobie, że uczestniczysz w szkoleniu na Pump tracku. Wchodzisz na tor rowerowy i widzisz gładką, falistą powierzchnię złożoną z kopczyków, zakrętów i łuków. Wokół toru stoi instruktor, który czeka na Ciebie z rowerami i ochraniaczami.Michał przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne, wyjaśniając zasady bezpieczeństwa oraz techniki jazdy na Pump tracku. Potem przechodzisz do praktyki i wsiadasz na rower. Na początku masz trudności z utrzymaniem równowagi i pokonaniem pierwszych przeszkód, ale z czasem zaczynasz się coraz lepiej radzić.Trener podpowiada Ci, jak poruszać się po torze, jak wykorzystywać siłę ramion i nóg, aby pokonywać kolejne przeszkody. Uczysz się także, jak utrzymać równowagę i jak reagować na zmiany kierunku jazdy.
Podczas szkolenia na Pump tracku uczysz się również poprawnej techniki hamowania i przyspieszania oraz jak korzystać z rowerowych skoków. Ćwiczysz swoje umiejętności, a jednocześnie zwiększasz swoją kondycję fizyczną i poprawiasz koordynację ruchową.
Na koniec szkolenia czujesz się pełen energii i zadowolenia z własnych postępów. Wychodzisz z Pump tracku, wiedząc, że nauczyłeś się czegoś nowego i że w przyszłości będziesz mógł z łatwością pokonywać kolejne trasy rowerowe.


"To się samo sprzeda"


"Króliczek Duracell"


"Mówiłeś, że to nie męczy"

bottom of page