top of page
_44A8913.jpg

Treningi grupowe

Zacznij swoją rowerową przygodę i dołącz do naszych cyklicznych treningów MTB we Wrocławiu!

_44A8905.jpg
Kursy i szkolenia: Text
IMG_7186.JPEG
Kursy i szkolenia: Bookings Widget
_44A9680-Poprawione-Szum.jpg

WYBIERZ STAŁĄ WSPÓŁPRACE

Kursy i szkolenia: Text
Kursy i szkolenia: PaidPlans

Wybierz plan cenowy

  • Karnet treningu grup

    200zł
    Co miesiąc
    Ważny przez 3 miesiące/y
    • Trening grupowy

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ ZE SZKOLEŃ ROWEROWYCH

Nauka to rozwój. Szkolenia MTB pomogą Ci poznać swoje słabości i pracować ze swoimi dobrymi stronami. To również praca, którą ktoś stojący obok może obejrzeć, nagrać i ocenić, dając Ci mnóstwo dobrych informacji zwrotnych. Samemu nigdy do tego nie dojdziesz. Rozwój pod pilnym okiem trenera daje Ci możliwości rozwinąć się w tym kierunku, który jest dla Ciebie najważniejszy. Nie umiesz skakać? Skupiamy się na tym elemencie. Chciałbyś lepiej skręcać? Robimy trening pozycji na rowerze. Jednym słowem porawimy Twoje najsłabsze strony i dodatkowo będziesz się przy tym nieźle bawił!

SKILLSCHOOLMTB.COM TO ROZWÓJ

Szkolenia rowerowe w liczbach

50%

Szybsze zjazdy

65%

Lepsza nauka

100%

Zadowolenia

100%

Radości z jazdy

Cykliczność

Nasze zajęcia odbywają się cotygodniowo, tak aby zapewenić Ci stały rozwój i niesamowitą zabawę 7 dni w tygodniu. Masz możliwość wyboru poziomu zaawansowania oraz interesującego Cię tematu zajęć.

Dobra zabawa!

Gwarantowany uśmiech i niezapomniane chwile. Treningi realizujemy w luźnej formie, tak aby Twój rozwój nie był zaburzony stresem i strachem przed pokonywaniem kolejnych poziomów skilla

Wsparcie

Możesz na nas liczyć! Jesteśmy wsparciem i podporą zarówno w formie treningowej, jak i w rozmowie o doborze sprzętu i sposobach odżywiania. Doradzimy jak się ubrać i jaką protekcje wybrać. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Stały rozwój

Cykliczne treningi i nasze wsparcie daje Ci możliwoćć nieustającego rozwoju. Im więcej trenujesz tym lepszy się stajesz. Dołącz do naszego planu rozwoju i przekonaj się jakie to łatwe

Wybierz swoją drogę i znajdź miejsce dla siebie

bottom of page